Тиждень Дженніфер
Привіт! Мене звуть Дженніфер Равстам і я голова Дитячого Посольства у Швеції. Я займаюся цим з 2009 року. Це покликання, яке мені близьке. Ось спогади з минулого.
![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/08/download-5.jpeg)
2002 рік був роком, коли я вперше приїхала до України. Це було кохання з першого погляду. Мені відразу сподобалася країна, люди та культура. Це була експедиційна подорож в Україну та Молдову.
![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/08/download-4.jpeg)
Тоді я вперше познайомилась з Міріам та Боасом. Приїхавши додому, почала вчити російську мову, на випадок, якщо у мене буде можливість повернутися знову.
Волонтер на роботі
![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/08/dphoto.jpeg)
Я повернулася наступного року. Протягом наступного літа я допомагала, як волонтер.
![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/08/more.jpeg)
![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/08/pic.jpeg)
![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/08/foto.jpeg)
Частково в літньому таборі біля моря, але також у Пісках у Домі Друзів. Він почав формуватися у 2003 році. Я була рада, що навчалася, бо тоді у мене була можливість поїхати влітку. Це були фантастичні подорожі, але наміри без викликів
Подорожі в Україну
![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/08/photo.jpeg)
Багато років я поверталася щорічно. Іноді сама, а іноді з товаришами …
![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/08/picture.jpeg)
Я пам’ятаю своє стажування, яке проходила у маленькій медичній клініці, як частину моєї медсестринської освіти.
![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/08/football.jpeg)
Коли я потрапила у футбольну команду Віктора, я була єдина дівчина на полі.
![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/08/foto-1.jpeg)
Зміни
Я спостерігала за змінами у роботі з роками. Отримала привілей стежити за деякими дітьми трохи ближче. Ти радієш і сумуєш … дорога нікому з нас не пряма.
Я сподіваюся і бажаю, щоб Дитяче Посольство та Дім Друзів завжди залишалися безпечним місцем для дітей, де вони зможуть відчути Божу любов. Вони зможуть відкрити силу віри і відчути, що вони не самотні у своїй боротьбі, незалежно від того, в якій життєвій ситуації вони перебувають.
«Адже мій батько і моя мати залишили мене, а Господь мене прийме» (Псалом 27:10 у Біблії).