Тиждень Дженніфер

Привіт! Мене звуть Дженніфер Равстам і я голова Дитячого Посольства у Швеції. Я займаюся цим з 2009 року. Це покликання, яке мені близьке. Ось спогади з минулого.

2002 рік був роком, коли я вперше приїхала до України. Це було кохання з першого погляду. Мені відразу сподобалася країна, люди та культура. Це була експедиційна подорож в Україну та Молдову.

Тоді я вперше познайомилась з Міріам та Боасом. Приїхавши додому, почала вчити російську мову, на випадок, якщо у мене буде можливість повернутися знову.

Волонтер на роботі

Я повернулася наступного року. Протягом наступного літа я допомагала, як волонтер.

Частково в літньому таборі біля моря, але також у Пісках у Домі Друзів. Він почав формуватися у 2003 році. Я була рада, що навчалася, бо тоді у мене була можливість поїхати влітку. Це були фантастичні подорожі, але наміри без викликів

Подорожі в Україну

Багато років я поверталася щорічно. Іноді сама, а іноді з товаришами …


Я пам’ятаю своє стажування, яке проходила у маленькій медичній клініці, як частину моєї медсестринської освіти.

Коли я потрапила у футбольну команду Віктора, я була єдина дівчина на полі.

Зміни

Я спостерігала за змінами у роботі з роками. Отримала привілей стежити за деякими дітьми трохи ближче. Ти радієш і сумуєш … дорога нікому з нас не пряма.

Я сподіваюся і бажаю, щоб Дитяче Посольство та Дім Друзів завжди залишалися безпечним місцем для дітей, де вони зможуть відчути Божу любов. Вони зможуть відкрити силу віри і відчути, що вони не самотні у своїй боротьбі, незалежно від того, в якій життєвій ситуації вони перебувають.

«Адже мій батько і моя мати залишили мене, а Господь мене прийме» (Псалом 27:10 у Біблії).

Поширювати любов

Similar Posts