Тижневі новини – 46
Привет, неделя пролетела быстро. Желаем тебе отлично провести викенд.
Что произошло на этой неделе читай здесь
Спасибо, что ты с нами 💛💙
Благодарим за поездку!
09.11.2020
Большое спасибо друзьям, которые откликнулись и помогли решить нашу проблему с поездкой.
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/11/familjer_tack_for_skjutsen_.jpeg)
“Моему сыну Антону, ребёнку с инвалидностью, надо было пройти обследование в Черниговской областной больнице. У нас не было средств даже на дорогу. Вы нам очень помогли.” – Мама Наталия
Большая уборка в “Доме Друзей”
10.11.2020
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/11/Изображение.jpeg-6.jpeg)
Убираем вторую половину дома, что-бы там принимать детей. – Команда “Детского Посольства”
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/11/Изображение.jpeg-5.jpeg)
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/11/Изображение.jpeg.jpeg)
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/11/IMG_20201110_113822_1-1.jpeg)
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/11/Изображение.jpeg-2.jpeg)
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/11/Изображение.jpeg-4.jpeg)
Помагать просто
11.11.2020
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/11/table_blog.jpeg)
Иногда ненужные вещи нам, очень нужные кому-то.
Так и стол который нам уже ненужен и долго стоял без применения пригодился для Иры и Артёма. Дети очень обрадовались и сразу уселись за него рисовать и играться .
В этот момент думаю каждый из нас задумался о старых но еще хороших вещах которые можно отдать кому то кому принесёт оно пользу. – Катерина
Акція “Тепла зима” продовжується
12.11.2020
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/11/blog_obuv.jpeg)
Ти ще встигаєш прийняти участь. Ще залишились діти, які гостро потребують допомоги в теплому одязі та взутті.
Твоя допомога потрібна саме зараз – https://bit.ly/3e6b9uV
Законодавчі зміни в Україні шкідливі для бухгалтерів
13.11.2020
В зв’язку зі змінами в законодавстві електронний цифровий підпис для подання звітності тепер має зберігатись на захищеному носії – токені. Бо інакше звітність не прийматиметься. Це звичайна флешка.
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/11/blog_komp.jpeg)
Але всеж є деякі відмінності. Токен потрібно купувати тільки у організації, яка має спеціальну ліцензію на нього. А ще різниця в ціні. Бо звичайна флешка коштує 200,00 грн., а токени (їх потрібно два) – 1390,00 грн. І це найдешевші! Закони і далі працюють, щоб дехто заробляв гроші, а не для полегшення роботи бізнесу в країні ( це моя суб’єктивна думка).
Також це мій час. Потрібно було поїхати їх забрати. Потім налаштувати їх у програмі. Для мене – це вперше, тому прийшлось повозитись. – Юлія, бухгалтер