Увага, говорять діти!
Ми відкриваємо в нашому блозі щотижневу рубрику “Увага, говорять діти!” Задумка така, дитина напротязі тижня стає журналістом “Дому Друзів” і веде свій репортаж. Читайте і дивіться новини від дітей в нашому блозі.
Привіт мене звати Соня, мені 7 років. Я хожу у Хавер у “Дім Друзів”
На цій неділі я журналіст в нашому “Домі Друзів”. У нас тут весело і шумно. Я сама робила фотографії і мені сподобалось. Я люблю “Дім Друзів” і своїх друзів.
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/01/blog_1.jpeg)
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/01/blog_2.jpeg)
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/01/blog_3.jpeg)
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/01/blog_5.jpeg)
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/01/blog_4.jpeg)
![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/01/blog_6.jpeg)
/ Фото і текст: Соня, 7 років