![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/04/sveta.jpg)
Similar Posts
![Під час локдауну](https://media1.childrensembassyua.org/2021/01/Nazar_blog.jpeg)
Під час локдауну
Діти зі смартфоном можуть брати участь у дистанційному навчанні за допомогою програми Viber. Вони також отримують домашнє завдання у вайбері. Назар, який навчається у 4-му класі, чекає, коли мама прийде додому з роботи. Потім він бере в мами телефон і дивиться, які були завдання. У Назара не має свого телефона і тому він не приймає…
![Беда не приходит одна](https://media1.childrensembassyua.org/2019/01/50018880_399518663951783_3491507192706629632_n.jpg)
Беда не приходит одна
В многодетной семье случилась беда. И самим им не справится. Очень нужна помощь. У мамы за год случилось два перелома и сейчас у нее перелом ступни. Но беда к сожалению не приходит одна. У младшего сына Ильи, которому 3 года – перелом ключицы со смещением кости. Срочно нужна операция в институте ортопедии. В семье денег…
![Радість, посмішки і нові друзі](https://media1.childrensembassyua.org/2019/06/IMG_2186-e1561105192786.jpeg)
Радість, посмішки і нові друзі
Щиро дякуємо Віктору Дінвічу і Новій міссії Awana-UA за візит в “Дім Друзів” і служіння дітям. Це був чудовий день наповненний радістю, веселим сміхом і сюрпризами для дітей. 33 дитини веселилися в денному таборі. Грали в командні ігри, отримували солодкі призи. А так-же мали час для вивчення Божого Слова. Однією з цікавих подій дня була…
![Студенське життя розпочалося](https://media1.childrensembassyua.org/2019/08/Изображение-e1566972354982.jpeg)
Студенське життя розпочалося
Юля закінчила 9 класів, і цього року поступила в технікум. Зустрівшись з нашою студенткою поговорили з нею про студенське життя, вибрану професію і плани на майбутнє. – Юля куди ти поступила? – Я постула я в Бобровицький технікум імені Майнової. – Яку професію ти обрала? – Професію я вибирала дуже довго, навіть, коли…