![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/01/blog-5.jpeg)
Similar Posts
![Говорять діти](https://media1.childrensembassyua.org/2021/03/victoria.jpeg)
Говорять діти
Привіт, я Віка і мені 10 років. Я навчаюся у 5 класі в селі Ярославка. У мене є 2 сестрички і братик. Я сумую за Домом Друзів. Я так зраділа, коли Віктор Павлович приїхав до нас і забрав нас в Дім Друзів на заняття недільної школи. Я зустрілася зі своїми друзями. Ми грали, співали і…
![Спасибо за наш дом](https://media1.childrensembassyua.org/2016/08/bloga_5.jpg)
Спасибо за наш дом
Иметь свой дом, это моя мечта. Но в реальности такого нет. Я хотела, чтобы мои четверо детей жили в своём доме. Но я знала, что это невозможно. Я постоянно продолжала искать место для жилья. Нам удавалось найти временное жильё, но оно не подходило детям. Патрисия и Лен дали крышу над головой. Там мы прожили 4…
![Увага, говорять діти!](https://media1.childrensembassyua.org/2020/01/blog_glavnaya.jpg)
Увага, говорять діти!
Ми відкриваємо в нашому блозі щотижневу рубрику “Увага, говорять діти!” Задумка така, дитина напротязі тижня стає журналістом “Дому Друзів” і веде свій репортаж. Читайте і дивіться новини від дітей в нашому блозі. Привіт мене звати Соня, мені 7 років. Я хожу у Хавер у “Дім Друзів” На цій неділі я журналіст в нашому “Домі Друзів”….
![Дитячий табір в Карпатах – день #12](https://media1.childrensembassyua.org/2018/07/13.jpg)
Дитячий табір в Карпатах – день #12
А у нас в таборі танці і багато ігр. Моє літо веселе тут. У мене найкраща вожата. Мені нравляться Біблійні уроки. З Ісусом я можу бути кращой. Ми писали на папері свої пагані вчинки і вішали на хрест. Молилися, щоб не робити нічого поганого. Я буду доброю з усіма. Карпати дуже красиві і зелені. /Альбіна…