![](https://media1.childrensembassyua.org/2019/06/65638491_2819699474768936_3007502247174078464_n.jpg)
Similar Posts
![Подари ребёнку горячий обед](https://media1.childrensembassyua.org/2020/01/1032_blog.jpg)
Подари ребёнку горячий обед
Наконец-то открылась школьная столовая. Уже дети могут покушать горячий обед. Но не все дети имеют такую возможность. Просим твоей помощи. Дети будут рады любой поддержке. Спасибо, что не остаётесь равнодушными. /Катерина – координатор програм -телефон 066-142-87-11 Поширювати любов
![Життя Дому Друзів очима дітей](https://media1.childrensembassyua.org/2019/01/Ми-e1547140952379.jpeg)
Життя Дому Друзів очима дітей
Презентація у виконанні Юлі, Свєти та Світлани. Ми прийшли в « Дім Друзів» щоб Міріам і Стюарт навчили нас користуватися програмою Snapchat. Але вийшло все навпаки. А на фото ви бачите як вони радіють нашому навчанню. На фото Міріам і Стюарт Ці працівники обговорюють для дітей розклад занять. Їхня робота дуже старанна та важлива…
![Дитячий табір в Карпатах – день #12](https://media1.childrensembassyua.org/2018/07/13.jpg)
Дитячий табір в Карпатах – день #12
А у нас в таборі танці і багато ігр. Моє літо веселе тут. У мене найкраща вожата. Мені нравляться Біблійні уроки. З Ісусом я можу бути кращой. Ми писали на папері свої пагані вчинки і вішали на хрест. Молилися, щоб не робити нічого поганого. Я буду доброю з усіма. Карпати дуже красиві і зелені. /Альбіна…
![Увага, говорять діти!](https://media1.childrensembassyua.org/2020/02/blog-4.jpeg)
Увага, говорять діти!
Продовжуємо нашу щотижневу рубрику “Увага, говорять діти!” Дізнавайся новини з дитячих вуст. Я дуже хотіла ходити у Дім Друзів. І завидувала дітям, що ходять. Прийняли і мене. Я дуже раділа. Мені тут класно. У мене багато друзів. Я рада, учу уроки, гуляю, ходжу на всі гуртки. Ми тут випікаємо торти і булочки. Скоро у мене…