Як здорово!

В молодшій школі дуже цікаво дитині, яка іде туди вперше. І, звичайно, для кожного учня або вчителя, які  повертаються в школу після літніх канікулів.

3 2016_16_8

Підготовка до ринку

Нам розповіли, що команда «Дитячого Посольства» в Україні не тільки рада цьому, але знаходиться в паніці. Вони повинні допомогти багатьом дітям до 1-го вересня купити : одяг, взуття, спортивний одяг, ручки, гумки, зошити, портфелі. Це все треба купити дітям, сім’ї яких не можуть дозволити  собі купити все це.

4 2016_16_8

Взуття для Валі

Ми дуже раді, що будемо брати участь у передшкільний паніці вже в другий раз. Чесно кажучи, ми не побачили  ніяких признаків паніки восени минулого року – команда підготувала все прекрасно. Потреби кожної дитини були відомі, ми поділились на невеликі групи і пішли на ринок.  Кожній дитині знайшли відповідний одяг і взуття.

1 2016_16_8

Релакс пікнік

Потім був радісний пікнік в парку, щоб відмітити все це. Кожний отримав пакет з необхідними шкільними канцтоварами і лист з Благословінням. Це було радісне хвилювання для нас.

2 2016_16_8

 Покупки закінчили

В минулому році восени ми побачили, що це розумна і необхідна допомога. Ми побачили щасливих дітей, які змогли піти в школу в хорошому одязі. Ми бачили дітей, які не мали змоги піти в школу без допомоги Дитячого Посольства. Ми також бачили, як допомагають дітям і як діти живуть.

Приєднуйтесь до нас для участі в захоплюючих дошкільних днях. Ми напишемо більше, коли ми приїдемо в Україну. І вишенька на торті буде 1-го вересня в школі маленькій Валі.

 

Поширювати любов

Similar Posts