Similar Posts
Говорять діти
Привіт, у нас вже справжня весна. На дворі сонечко і тепліє. Але чомусь сумно. Із-за карантину я не хожу до школи, а вчуся дома. Дома скучно самій. В “Дім Друзів” теж зараз не можна ходити і я сумую. Я дуже любилю гурток малювання і прсто гратися з дузями. Вдома я допомагаю бабусі, скоро будемо садити…
Дякую – Ваша допомога вчасна
Мама з двома дітками, почала орендувати будинок в селі. Посадила город. Зараз державну допомогу затримують, в зв’язку з переоформленням. Тому живеться сім’ї дуже важко. Грошей на продукти і на саме необхідне взагалі немає. Тому Ваша допомога була дуже доречна і вчасна. Спасибі що підтримуєте. /Віктор Поширювати любов
Дитячий табір в Карпатах – день #10
Всім привіт з Карпат ! Про табір я можу розповідати дуже довго. Час летить швидко і весело. Багато нових вражень. Спортивні ігри, виступи на сцені, командні змагання. Я знайшла багато нових друзів. Табір в Карпатах чудовий. Цей час я запам’ятаю надовго. Коли повернуся додому, розповім своїм друзями. Всім бажаю веселих вихідних ! / Юля 14…