24 серпня день Незалежності України

Діти написали та намалювали малюнки про Україну. Їхні листи та малюнки відправляються на фронт до наших Захисників, а разом із ними бійців чекає подарунок від дітей – шоколад. Віримо у нашу перемогу і вдячні нашим ЗСУ.

Дорогий солдате! Пишу тобі листа, щоб подякувати за хоробрість, мужність, за те що ви захищаєте нашу країну від ворогів.

Мені нещодавно виповнилося 10 років, 1 вересня я йду до школи. І я розумію що завдяки вам, я матиму можливість навчатись під мирним небом. Дуже хочеться, щоб війна закінчилася, щоб ви повернулися додому з перемогою, героями незалежної Батьківщини. Я від всього серця цього бажаю терпіння і витримки. Ми молимося за вас! Ми пишаємося вами! Я хочу бути схожою на вас! Бережіть себе! Та Україну!
Таня

Найбільше я дякую Богу що родився в Україні, тому що саме на цій землі хороші та дружні люди, родюча та квітуча земля. Війна об’єднала нас в одну сімю. Я ніколи в житті не поміняв би свою Країну.
Саша

Лист Захиснику України

Завдяки вашій мужності, хоробрості, відвазі ми маємо змогу дихати свіжим повітрям. Слова вдячності — це найменше, що ми можемо зробити для вас. Дуже чекаемо вас з перемогою. Слава Україні-Героям слава.
Саша

Мені найбільше пощастило тим что я родилась в Україні тому что в нас дуже красиві поля і річки,дуже красиве місто Київ. Мені на цей час 14 років і я не пошкодувала що родилася на цій землі. В нас дуже дружні люди саме більше ми стали дружніми з-за війни ми згрупувалися в одну сім’ю. Дякую, що ви захищаєте нашу землю від путінцкої навали! Я вас люблю. Я хочу, щоб ви вернулися живими. Ви мої герої. Слава Україні! Героям слава! Слава нації! Смерть ворогам!
Валя

Дорогі наші Захисники. Я дякую кожному з Вас за те, що ризикуючи власним життям, захищаєте нашу Батьківщину. Я дуже вірю, що настане скоро мир. Вірю у вашу мужність, спритність та відвагу. Ви дуже сміливі та сильні. Слава України.
Слава

Поширювати любов

Similar Posts