|

АКТУАЛЬНІ ІСТОРІЇ & НОВИНИ ВІД ДИТЯЧОГО ПОСОЛЬСТВА – ТИЖДЕНЬ 16

Черговий понеділок. Черговий початок нового робочого тижня. Хоча в Канаді, наприклад, неділя є першим робочим днем.

В нашої команди понеділок асоціюється з днем, коли проходить нарада і навчання.

На нараді говорили про організаційні питання літнього табору, який буде в Швеції. Також в Домі Друзів цього тижня планують провести український день. Розказати дітям про український народний побут та традиції.

На навчанні писали про колір, запах, предмет, тварину, колодязь і Чорнобиль. Було доволі цікаво. Ось уривок з мого тексту: “відчуваєш себе, як мокрий кіт, який потрапив у холодну безодню колодязя” 😄

Бажаю всім весело та корисно провести поточний робочий тиждень!

Юлія

Дім Друзів

У гостях добре, а вдома найкраще.

Так і пташки. Вони повертаються в рідний край, щоб вивести вдома пташенят і звеселяти нас своїми піснями.

Що весна вже вирушила в дорогу в Україну, своїм веселеньким співом, ще в березні сповістила синичка. Вона зимувала вдома.

Вже в квітні один за одним повертаються і інші птахи. Їхній спів лунає з самого ранку аж до ночі. Вони вдома!!!

Хлопці також з задоволенням на прогулянці слухають спів пташок. А на гуртку рукоділля дівчата зробили пташок своїми руками. А як вам пташки Саші та Аріни?

Юні футболісти з нетерпінням чекали, готувались до товариської зустрічі по футболу з ровесниками школи інтернат. І от футбольний день настав.

Відчувався емоційний підйом, відповідальність і бажання перемогти кожної дитини. Кращу підготовку і гру, а також перемогу отримала старша група благодійної організації Хавер.

А от молодша група Дім друзів в напруженій боротьбі програла. І уже почалась підготовка до нового матчу реваншу, який відбудеться через неділю в Старій Басані.

Віктор Павлович

Допомога

Твої добрі справи роблять дива для сімей. Спасибі, що ти даруєш свою допомогу. Сімї в Україні, завдяки тобі, мають змогу посадити город та виростити врожай.

Якими б сильними ми не були, але підтримка збільшує нашу силу!!!
Вона як світло в темряві, як ковток свіжого повітря.

Сім’ям важливо знати, що є такі люди поруч, котрі підтримують.

Катерина

Говорять діти

Я думаю, що в доміно зможе грати навіть сліпа людина.

На доміно є випуклі крапки і їх легко можна порахувати з закритими очима. Взагалі – це дуже цікава гра, яка розвиває памʼять і логічне мислення.

Влад 11 років

Поширювати любов

Similar Posts