Діти в Україні потребують твоєї допомоги
Зараз дуже складно в Україні. Чоловіки йдуть на фронт Жінки і діти залишаються вдома. Вони борються, як можуть, щоб жити повсякденним життям під час війни. Це справді важко.
Діти в Україні потребують допомоги. Хороша новина в тому, що ти можеш допомогти.
У цей час, під час тривалої війни – російської інвазії в Україну, багато дітей були змушені покинути свої домівки.
Більшість сімей не мають грошей навіть на найнеобхідніше. Потреба у теплому одязі, взутті і дровах величезна. Життя стає надзвичайно важким, коли починає долати холод, і повсякденні потреби стають все більш нагальними.
Зробимо холодні зимові дні теплішими
Чи міг би ти подумати про те, щоб допомогти нагріти холодні зимові дні для потребуючих дітей і сімей в Україні?
Твоя допомога буде надзвичайним дарунком у вигляді теплого одягу, взуття чи дров, щоб обігріти домівки для цих дітей. Ситуація є важкою для багатьох сімей через наслідки війни. Для тих, хто був змушений покинути свої рідні домівки і тепер стикається з зимовим холодом, це стає ще складніше. Ти маєш можливість принести тепло до сердець і домівок тих, хто так сильно цього потребує цієї зими.
Щотижня все більше сімей звертаються за допомогою
На сьогодні 15 сімей звернулися до нас за допомогою у придбанні дров на зиму. З цими сім’ями ми працюємо вже кілька років. І знаємо, що їм це дуже потрібно. Адже тепло і затишок для дітей в зимові місяці в їхніх домівках – це дуже важливо.
Один із прикладів потреби: знайомтесь з родиною Ламазян
![](https://media1.childrensembassyua.org/2023/09/Lamazyan-familjen-774x1032.jpeg)
У нас вже є сім’ї, і з кожним тижнем їх кількість збільшується. Нещодавно ми відвідали сім’ю Ламазян, в якій виховується четверо дітей. Батько є інвалідом і вже не може повноцінно працювати та утримувати свою велику родину. Тому зараз сім’я потребує нашої допомоги.
Виклики зростають з кожним днем, коли наближається холодна зима
Погода з кожним днем наближається до зими, і необхідність опалювати будинок не за горами. Доходи не відповідають потребам сім’ї і тому велика кількість людей все ще живе за межею бідності, а також вплив триваючої війни з Росією. Внутрішні біженці. Не враховуються. Аж до тих, кому потрібні дрова. Ми боїмося інфляції. Це відповідальне завдання. Ваша допомога дуже потрібна.
Їм довелося покинути все
Вони приїхали в наш регіон ні з чим, як внутрішні біженці від жахів війни. Кількість вимушених переселенців постійно зростає, а з наближенням зими їхнє становище ще більше погіршується.
Минулого року багато з цих сімей, разом з іншими нужденними в області, отримали ковдри, теплі куртки та багато інших необхідних речей, щоб пережити зиму без світла і тепла. Але потреба залишається, і з кожним днем ситуація стає все більш нагальною.
Важливість діяти зараз, щоб допомогти їм пережити майбутню зиму
Минулого року було зруйновано багато об’єктів критичної інфраструктури, і більшість населення мало світло і тепло лише кілька годин на добу. Ваші дії можуть зробити життя людей набагато кращим.
Від зручних домівок до невпевненого існування в нашому регіоні
Багато сімей були змушені покинути свої затишні домівки в обмін на мир. Вони приїхали в наш регіон ні з чим, як внутрішні біженці від жахів війни. Кількість вимушених переселенців постійно зростає, а з наближенням зими їхнє становище стає ще гіршим.
Минулого року багато з цих сімей, разом з іншими нужденними в області, отримали ковдри, теплі куртки та багато інших необхідних речей, щоб пережити зиму без світла і тепла. Але потреба залишається, і з кожним днем ситуація стає все більш нагальною.
Поділися теплом
![](https://media1.childrensembassyua.org/2023/09/kleder.jpg)
Якщо ви маєте теплий одяг та взуття, які вже стали вам маленькими, будь ласка, не вагайтесь подарувати їх тим, хто справді потребує цього тепла. Це не просто одяг і взуття – це щастя, яке ти можеш принести в життя і серця людей, які стикаються з найважчими випробуваннями – війною і холодом. Головне, щоб одяг був чистим і не пошкодженим.
Якщо бажаєте допомогти будемо дуже вдячні
Контактна особа Катерина координатор проєкту допомоги – katja@childrensembassyua.org