![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/05/rostik_blog_ukr.jpg)
Similar Posts
![Кто крайний – социальный хлеб](https://media1.childrensembassyua.org/2018/02/хлеб.jpg)
Кто крайний – социальный хлеб
В Киеве социальные киоски хлеба пользуются большим спросом. Батон стоит- 4,15 грн, “пшеничный” – 4,05 грн, а “украинский” -5,25 грн. Машина только подъехала. А люди уже стоят в очереди. Покупатели знают точное время завоза хлеба. Хлеб завозят два раза в день Его может купить каждый желающий. Социальный хлеб стоит дешевле, чем в ближайшем супермаркете. В…
![Добре повернутися додому](https://media1.childrensembassyua.org/2020/04/Nadya_ukr.jpg)
Добре повернутися додому
Життя на карантині- день 48 30.04.2020 44 дня Максим був в Києві. Поїхав лікувати очі, а тут оголосили карантин. Він жив у бабусі, бо не було чим приїхати додому. – Я дуже сумував за мамою, братами і сестрою. І ще за своєю кицею Машею. Намалював календарик і закрелював дні скільки я без мами,-розповідає Максим. Знайшли…
![Тижневі новини – 5/21](https://media1.childrensembassyua.org/2021/02/teddy_blog.jpeg)
Тижневі новини – 5/21
Это неделя стартовала под лозунгом – привет февраль, последний месяц зимы. Он по-настоящему зимний, с морозом и снегом. Дров заметно стало меньше, но в доме тепло и скоро весна. Благодарю, каждого кто с нами. Без вас-не было бы нас. Мы как одна большая семья Детского Посольства. Я Таня, рада поделиться с Вами, что было в…
![Європа “стукає до нас у двері”](https://media1.childrensembassyua.org/2018/05/skrin.png)
Європа “стукає до нас у двері”
Якщо маєш вдома інтернет, то можна оформити допомогу при народженні дитини та житлову субсидію. І для цього не потрібно ходити до відділу соцзахисту. Це можна зробити на сайті Кабміну. Потрібно вибрати розділ “Послуги”, а в ньому – підрозділ “Електронні послуги”. Сподіваюсь, що незабаром “асортимент” послуг збільшиться. /Юлія Поширювати любов
![Тижневі новини](https://media1.childrensembassyua.org/2020/09/happyweekend_blog.jpg)
Тижневі новини
04.09.20 Хороших выходных Вдыхая счастье – выдыхай добро! 03.09.20 Через корону Дім Друзів не працює Школа в селі Піски поки ще не відкрила свої двері через корону. Ми теж вирішили поки не відкриватися. З короною не жартують. Але ж діти так хочуть зустрітися в Домі Друзів! На них чекають тенісний стіл, батут. І інші цікаві…