![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/04/school.jpg)
Similar Posts
![У Києві вводять посилений карантин](https://media1.childrensembassyua.org/2021/03/ukraina.jpg)
У Києві вводять посилений карантин
З 20 березня у м.Києві запроваджуються епідобмеження максимально наближені до обмежень “червоної зони”. За останню добу в Києві виявлено 1092 випадків захворювання COVID-19, збільшується кількість госпіталізованих пацієнтів. Обмеження посиленого карантину у Києві діятимуть до 9 квітня включно. Поширювати любов
![Тиждень Дженніфер](https://media1.childrensembassyua.org/2021/08/jennifer_ukr.jpeg)
Тиждень Дженніфер
Привіт! Мене звуть Дженніфер Равстам і я голова Дитячого Посольства у Швеції. Я займаюся цим з 2009 року. Це покликання, яке мені близьке. Ось спогади з минулого. 2002 рік був роком, коли я вперше приїхала до України. Це було кохання з першого погляду. Мені відразу сподобалася країна, люди та культура. Це була експедиційна подорож в…
![Так склалася моя доля, що все своє життя я пов’язала роботою з дітьми](https://media1.childrensembassyua.org/2022/09/bloger_raisa.png)
Так склалася моя доля, що все своє життя я пов’язала роботою з дітьми
За освітою я педагог, вчитель початкових класів. І коли в минулому році Міріам з Боасом запросили мене на роботу в Дім Друзів, моїм першим питанням було, а що це за робота. І у відповідь я почула, що треба працювати з дітьми. Я відразу згодилася, бо ця робота мені знайома. Скажу відверто, що з дітьми працювати…
![Тижневі новини – 7/21](https://media1.childrensembassyua.org/2021/02/for_blognews.jpeg)
Тижневі новини – 7/21
Февраль подарил нам настоящую зиму. С морозами и проблемами на дорогах. Но не смотря на все это мы продолжаем свою работу, и ждем весну. Cпасибо, что вы помогаете детям идти по жизненной дороге и чуствовать себя детьми. Мы как одна большая семья Детского Посольства. Я Таня, рада поделиться с Вами, что было в Детском Посольстве…
![Юля 10 років на посту бухгалтера в Дитячому Посольстві](https://media1.childrensembassyua.org/2023/10/julia-vakulenko.jpeg)
Юля 10 років на посту бухгалтера в Дитячому Посольстві
Привіт, мене звуть Юлія. В нашій дружній команді я “виконую роль” бухгалтера. І цього тижня вам прийдеться читати мою писанину😀 Робота бухгалтера захоплююча, але “небезпечна для здоров’я” Сьогодні рівно 10 років, як я працюю в організації. До цього я працювала в госпрозрахунку, потім в бюджеті. В Україні від виду діяльності підприємства, залежить специфіка роботи бухгалтера….