![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/05/some_blog_ukr-4.jpg)
Similar Posts
![Посеред війни – мить радості](https://media1.childrensembassyua.org/2023/09/katya.jpeg)
Посеред війни – мить радості
Привіт, це я, Катерина, яка завжди з вами. Я маю честь працювати з програмами допомоги нашої організації “Дитяче Посольство”. Моя мотивація Вже майже 17 років я маю честь допомагати дітям та сім’ям. Я відчуваю біль і потреби кожної сім’ї своїм серцем, а потім хочу якнайшвидше з’ясувати, чим я можу допомогти. Мною рухає відчуття, що я…
![Бережи голову, раптом там є мозок](https://media1.childrensembassyua.org/2021/04/blog_yulia.jpeg)
Бережи голову, раптом там є мозок
Теорію пройдено. Тепер настали дні практики. Здача нового зведеного квартального звіту в процесі 🤯. P.S. На період здачі звітності, Катя безоплатно працює моїм психіатром-психологом🤪 . Коли ти будеш в “Домі Друзів”, то я тобі її “позичу”. Вона гарно виконує свої обов’язки 😀. / Юля-бухгалтер Поширювати любов
![Тижневі новини – 7/21](https://media1.childrensembassyua.org/2021/02/for_blognews.jpeg)
Тижневі новини – 7/21
Февраль подарил нам настоящую зиму. С морозами и проблемами на дорогах. Но не смотря на все это мы продолжаем свою работу, и ждем весну. Cпасибо, что вы помогаете детям идти по жизненной дороге и чуствовать себя детьми. Мы как одна большая семья Детского Посольства. Я Таня, рада поделиться с Вами, что было в Детском Посольстве…
![Блогер цього тижня — Таня](https://media1.childrensembassyua.org/2022/09/blog_tanya.jpeg)
Блогер цього тижня — Таня
Привіт, я Таня, і я працюю в команді Дитячого Посольства. За ці роки наша команда стала для мене сім’єю. Я люблю робити те що я роблю. Допомагаючи іншим, я впершу чергу допомагаю собі. Я працювала в Домі Друзів, проводила час з дітьми, відображала нашу діяльність в соцмедіа. І все було добре і так зрозуміло. Поки…