![](https://media1.childrensembassyua.org/2020/05/ukr.jpg)
Similar Posts
![Весняна допомога](https://media1.childrensembassyua.org/2020/06/forblog-1.jpg)
Весняна допомога
Чим ближче було до весни, тим більше мене мучили думки про те, чим садити город. Ми не мали картоплі навіть на суп. Але мої молитви почулися і, навіть, більше. Спершу нас благословили картоплею, а пізніше ще і всіма сіменами для городу. Щодня ми працюємо на городі, щоб восени зібрати хороший урожай. А куплені вами кури…
![В “Домі Друзів” вислухають, зрозуміють і підтримають](https://media1.childrensembassyua.org/2019/10/blog_drowing.jpg)
В “Домі Друзів” вислухають, зрозуміють і підтримають
На цьому тижні до нас приїжджав друг з Англії Stuart. Діти були раді його приїзду. Він допомагав робити домашнє завдання з англійської мови. Цього разу годину казок провели по-іншому. Читали казку “Пані Метелиця”. Як раз її діти вивчали в школі. Читала я, читали діти. Потім кожен із дітей складав свої тести та давали на них…
![Радію, граю і малюю!](https://media1.childrensembassyua.org/2021/06/sasha_forblog.jpeg)
Радію, граю і малюю!
Розповідає шестирічна Саша про свої враження про Дім Друзів. “Я Саша і мені 6 років. Я раніше не була у Домі Друзів. Тепер хожу і я дуже рада. Тут так багато всього цікавого і мої подружки Таня і Аріна. Я з ними дружу. Я малюю у Домі Друзів і даже на компьютері вчуся розмальовувати принцес….
![Подорож Крістіни – від війни до миру у Швеції](https://media1.childrensembassyua.org/2023/12/kristina_ukr-.jpg)
Подорож Крістіни – від війни до миру у Швеції
Автор Міріам Сьогодні я хочу розповісти вам про хоробру дівчинку на ім’я Крістіна. Вона не схожа на інших дівчат. Крістіна пережила щось дуже велике і складне – війну в її власній країні -Україні, війну, яка триває і сьогодні. Уявіть собі, що одного дня ви раптом бачите, як танки в’їжджають у ваш дім. Це звучить майже…