![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/02/sonya-1.jpeg)
Similar Posts
![Весняна допомога](https://media1.childrensembassyua.org/2020/06/forblog-1.jpg)
Весняна допомога
Чим ближче було до весни, тим більше мене мучили думки про те, чим садити город. Ми не мали картоплі навіть на суп. Але мої молитви почулися і, навіть, більше. Спершу нас благословили картоплею, а пізніше ще і всіма сіменами для городу. Щодня ми працюємо на городі, щоб восени зібрати хороший урожай. А куплені вами кури…
![Говорять діти](https://media1.childrensembassyua.org/2021/03/victoria.jpeg)
Говорять діти
ByChildren
Привіт, я Віка і мені 10 років. Я навчаюся у 5 класі в селі Ярославка. У мене є 2 сестрички і братик. Я сумую за Домом Друзів. Я так зраділа, коли Віктор Павлович приїхав до нас і забрав нас в Дім Друзів на заняття недільної школи. Я зустрілася зі своїми друзями. Ми грали, співали і…