Similar Posts
Сьогодні стартує акція “Тепла зима”
Саме зараз потрібна Ваша допомога, так як холод дає про себе знати. Діти лягають спати одягнуті: в шкарпетки, светри і штани. Лягають, обнявши пляшку з гарячою водою, щоб було тепліше. Натягують на себе ковдру, намагаючись вкутатись з головою. Але всерівно холодно. Опалювальний сезон (15 жовтня по 15 квітня) в містах України розпочався з минулої неділі….
Всем привет!
Я Анечка. Мне 3 годика. У меня есть мама, два братика и бабушка. Каждые полгода мы с мамой ходим в больницу. Проводим там некоторое время. Мне нужно лечение и обследование, массажи, лечебная физкультура. У меня много проблем со здоровьям. Моя мама самая лучшая. Она меня не бросила. А у моей мамы есть Вы. Спасибо Вам…
Дякую за нове взуття
Дуже дякую вам за те що ви допомогли купити мені гарне та тепле взуття. Я ходила в ботінках які мені купували в минулому році. В них було вже холодно ходити, бо вони порвались. В мами не було можливості мені купити взуття тому, й я звернулася до вас за допомогу. Дякую, що допомогли. /Юлія 14 років…



