![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/07/IMG_6917-e1532523697869.jpg)
Similar Posts
![Як добре Всім разом](https://media1.childrensembassyua.org/2019/04/Bild-3-e1554314910366.jpeg)
Як добре Всім разом
Буас і Я(Міріам) приїхали сьогодні в Піски і зустрілися зі своєю улюбленою командою. І гостюють тут Бертіл і Крістіна із Швеції. Сьогодні Бертіл допомагав Надії пекти булочки. Вони вийшли чудові. А Крістіна допомагала Каті і Светі складати одяг, який вони привезли зі Швеції для дітей. А зараз вони з Вікторем Павловичем і Катею відвідують сім’ї….
![Разговор моих детей на кухне …о главном](https://media1.childrensembassyua.org/2022/01/children_blogg.jpeg)
Разговор моих детей на кухне …о главном
Самые честные и откровенные разговоры происходят на кухне, я так поняла когда одним вечером готовя имбирное печенье с моими детьми, заговорили о войне. Если честно, я даже и не думала, что они думают про это. Так как они родились в мирное время, и про войну слышали только на уроках истории в школе. Конечно мир интернета…
![Тижневі новини – 42](https://media1.childrensembassyua.org/2020/10/blog_1032.jpeg)
Тижневі новини – 42
Привет, неделя пролетела быстро. Желаем тебе отлично провести викенд. Что произошло на этой неделе читай здесьСпасибо, что ты с нами 💛💙 Радість є ! 11.10.2020 Ханну Рясянен отримав листа від своєї “хрещениці”. Це завжди приносить сльози радості в очах: “Я вже дуже скучила за Вами. Мені здається, Вы завжди гарний і що ангел захищає Вас…
![Поездка в Львов](https://media1.childrensembassyua.org/2016/07/львов_2_640.jpg)
Поездка в Львов
Нарешті ми у Львові. Ми тек чекали цієї поїздки. Наш табір розділився на дві групи і ми вирушили на екскурсію по місту. Нам розповідали про історію заснування міста, про значення Львова в історії розвитку України. Ми були в центрі старого Львова, відвідали декілька музеїв, були біля оперного театру. Потім мали смачний обід. Це був дуже…