![](https://media1.childrensembassyua.org/2021/04/ukraine.jpg)
Similar Posts
![В ногу з часом](https://media1.childrensembassyua.org/2021/02/document.jpeg)
В ногу з часом
Готуюсь до здачі нового об’єднаного квартального звіту. Порядок заповнення та подання на 61 сторінці. Завдяки “стабільним” змінам у законодавстві, бухгалтери постійно оновлюють свій словниковий запас. Інколи хочеться з кимось поділитись новими знаннями. Але для цього в штаті нашої команди має бути психіатр-психолог😀 🤓 / Юля – бухгалтер Поширювати любов
![Блогер цього тижня — Таня](https://media1.childrensembassyua.org/2022/09/blog_tanya.jpeg)
Блогер цього тижня — Таня
Привіт, я Таня, і я працюю в команді Дитячого Посольства. За ці роки наша команда стала для мене сім’єю. Я люблю робити те що я роблю. Допомагаючи іншим, я впершу чергу допомагаю собі. Я працювала в Домі Друзів, проводила час з дітьми, відображала нашу діяльність в соцмедіа. І все було добре і так зрозуміло. Поки…
![Під час локдауну](https://media1.childrensembassyua.org/2021/01/Nazar_blog.jpeg)
Під час локдауну
Діти зі смартфоном можуть брати участь у дистанційному навчанні за допомогою програми Viber. Вони також отримують домашнє завдання у вайбері. Назар, який навчається у 4-му класі, чекає, коли мама прийде додому з роботи. Потім він бере в мами телефон і дивиться, які були завдання. У Назара не має свого телефона і тому він не приймає…
![Тижневі новини – 10/21](https://media1.childrensembassyua.org/2021/03/Изображение.jpeg.jpeg)
Тижневі новини – 10/21
Как же быстро летит время. Неделя за неделей, день за днем.Радуемся весне и благодарим Бога за возможность помогать детям ❤ Cпасибо, что вы помогаете детям идти по жизненной дороге и чувствовать себя детьми. Мы как одна большая семья Детского Посольства. Я Таня, рада поделиться с Вами, что было в Детском Посольстве на этой неделе. Дом…
![Тижневі новини-4/21](https://media1.childrensembassyua.org/2021/01/for_blog--scaled.jpeg)
Тижневі новини-4/21
Последняя неделя января пролетела быстро. Второй месяц зимы подходит к концу. Скоро весна и это радует. Благодарю, каждого кто с нами. Без вас-не было бы нас. Мы как одна большая семья Детского Посольства. Я Таня, рада поделиться с Вами, что было в Детском Посольстве на этой неделе. Неделя началась для нас с хороших новостей. Локдаун…