![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/08/10954529_774489819302715_3734624479553083777_n.jpg)
Similar Posts
![То може краще не народжувати?](https://media1.childrensembassyua.org/2018/04/pomosh.png)
То може краще не народжувати?
Жінкам, які самостійно виховують дітей, зараз важко забезпечити сім’ю. Особливо при нинішньому зростанні цін. І держава вирішила про таких подбати по-своєму. Допомога держави Якщо мама-одиначка, яка має одну дитину і отримує мінімальну заробітну плату, то вона не буде отримувати соціальної виплати. З 01 січня поточного року мінімалка становить 3723,00 грн. Також з закону “Про державну…
«Добровільні» внески в школах заборонені
У випадку, якщо батьки вирішили надати добровільні благодійні внески на ті чи інші потреби школи, краще перераховувати їх на банківський рахунок або передавати у бухгалтерію. Потім – взяти звіт про витрати… Інформацію, як правильно діяти, коли в тебе вимагають благодійний внесок в школах і дитячих садках, Ви можете переглянути нижче за посиланням. /Катерина https://bit.ly/2R1tw8h Поширювати…
![Эта ночь была беспокойной](https://media1.childrensembassyua.org/2019/08/67875454_2944315682307314_3746220799426560000_n.jpg)
Эта ночь была беспокойной
Cильный дождь с грозой прошел ночью в селе Писки. Пропала электроэнергия, стало темно. Дети не спали боялись. Наш котенок Машка, тоже испугалась. Спряталась под столом и мяукала. В темноте дети пытались её найти. Уснули под утро. Свет отключили, связь пропала и интернет тоже. Утренний кофе и чай делали на костре. Кастрюля чёрная , зато кофе…
![Вызов принят](https://media1.childrensembassyua.org/2019/02/IMG_20190201_122944-1-e1549779936782.jpg)
Вызов принят
Хороший сон, полноценное питание, минимум интернета, любовь и понимание- фундамент для психического здоровья ребенка. Такой вывод я сделала для себя на лекции Дженнифер. Было очень интересно. Мы взрослые пусть не всегда можем все изменить, но в наших силах помочь и поддержать ребенка. /Таня Класне навчання. Спасибі Дженніфер що знайшла час і приїхала аж зі Швеції…
![Дякуємо за 2018 рік !](https://media1.childrensembassyua.org/2018/12/new-year.jpg)
Дякуємо за 2018 рік !
Діти написали новорічне привітання: З Новим роком та Різдвом Христовим, бажаю вам міцного здоров’я, успіху, багатства і любові, бажаю вам завжди бути красивою, дякую вам, що ти є для мене, я бажаю щоб ваші мрії здійснилися , радісті, багато посмішок, довгого життя, багато різдвяних подарунків під ялинкою, миру. Дитяче Посольство бажає Вам щасливого 2019 року….