![](https://media1.childrensembassyua.org/2018/09/postoffice-e1537442911182.jpg)
Similar Posts
![Молодь надихає рухатись вперед](https://media1.childrensembassyua.org/2019/03/Изображение-2-1-e1551868772406.jpeg)
Молодь надихає рухатись вперед
Наша група молоді в Домі Друзів набирає обертів Молодь креативніше нас, має свою точку зору, запросто навчать користуватися інстаграмом тіктоком чи лайком. З ними цікаво та весело. Свєта зробила цікаві фото і трішки розповіла про своє життя. Привіт я Свєта. Мені 14 років навчаюся в 9 класі. Живу в селі Піски і з задоволенням ходжу…
![Академия, учеба и новые впечатления](https://media1.childrensembassyua.org/2018/10/Катя.jpg)
Академия, учеба и новые впечатления
Вот уже ровно месяц моей взрослой жизни. За этот промежуток времени я испытала много эмоций. Каждый день наполнен чем то новым и познавательным. Невозможно передать эту эйфорию, которую я чувствую находясь в этой творческой атмосфере! В моей академии понимаешь очень четко фразу о том, что преподаватели – наши вторые родители. Легкое общение, безграничная поддержка и…
![А ось вже і весна прийшла](https://media1.childrensembassyua.org/2019/03/IMG_20190227_131339-e1551730099734.jpg)
А ось вже і весна прийшла
Один раз в місяць закупляємо продукти для дітей “Дім друзів” та недільної школи. Це дуже багато значить для дітей. Склад для гуманітарної допомоги в процесі прибирання. Діти готуються до першого виступу. 7 Березня – остання репетиція. 8 Березня вже вперше будуть виступати на сцені сільського Будинку культури. Звернулась сім’я з трьома маленькими дітьми за допомогою,…