Similar Posts
Радію, граю і малюю!
Розповідає шестирічна Саша про свої враження про Дім Друзів. “Я Саша і мені 6 років. Я раніше не була у Домі Друзів. Тепер хожу і я дуже рада. Тут так багато всього цікавого і мої подружки Таня і Аріна. Я з ними дружу. Я малюю у Домі Друзів і даже на компьютері вчуся розмальовувати принцес….
Діти про карантин
Життя на карантині-день 64 13.05.2020 Карантин для мене спочатку був в радість.Зараз я зрозуміла,що вже набридло сидіти вдома,не можна гуляти з друзями,не можна ходити в магазин,а якщо й можна,то тільки з батьками.Багато обмежень,транспорт не їздить,школи й садочки не працюють,тому навчаємося дистанційно.Хочу,щоб вже як найскоріше закінчився карантин. Альона,13 років Поширювати любов
Детский блог
Было сложно, но возможно. Учиться мне интересно, и я всегда любил готовить. Еще я узнал сколько стоит рыба и мясо. И это не очень дешево. Привет, я Кирил и я студент, мне 15 лет Моя учеба в колледже началась дистанционно. Три недели я учился в режиме телефон-планшет. Я догонял учебный материал за 2 месяца, которых…
Діти про карантин
Життя на карантині- день 46 28.04.2020 Мій карантин проходить добре,але дома трішки скучно.Тому,що навулиці така гарна погода,а погулять неможна.Мені задають багато уроків які я учу кожен день.Ще я допомагаю бабусі по господарству.Я дуже скучив по “Дому друзів” уже нетерпиться прийти і пограти з друзями. Альоша 15 років Поширювати любов
Дитячий табір в Карпатах – день #11
Табір – це весело ! Ми їздили на екскурсію в місто Тустань. Там було наскельне місто-фортеця. Ці скелі такі високі. Ми підійматися на самий верх. Було трішки страшно. І цікаво дивитися з гори. Ще ми смачно обідали в горах і грали в різні ігри. Я буду сумувати за вожатими і моїми новими друзями. В таборі…
