|

20 років допомоги та надії у Бобровицькій громаді

Мене звуть Віктор Павлович, і я хочу розповісти вам про Дитяче Посольство -Хавер. У селі ми зареєстровані під назвою Хавер. Ми працюємо в регіоні Бобровиця вже більше 20 років, допомагаючи дітям та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Приємно бачити, як їхнє життя стає кращим!

‌Коли ми допомагаємо, ми багато дізнаємося про життя. Ми багато спілкуємося з соціальними працівниками в регіоні, щоб допомогти тим, хто найбільше потребує допомоги. Особливо ми думаємо про сім’ї, де діти втратили батьків на війні, або про ті, які змушені жити в іншому місці, тому що їм довелося тікати і покинути свої будинки.

Ми знаємо, що разом з нашими друзями у Швеції та Фінляндії ми можемо суттєво змінити життя дітей та сімей.

Співпраця з соціальними працівниками в Бобровицькій громаді

Мене звуть Люба Дмитрівна, я соціальний працівник. Я працюю у сфері допомоги сім’ям у Бобровицькій громаді. Протягом 10 років я співпрацюю з благодійгою організацією “Хавер” (Дитяче Посольство) і бачу, наскільки важливо, щоб ми були поруч, особливо зараз під час війни.

Домомога родинам, які постраждали від війни: тепла ініціатива

Одного разу до мене прийшла мама. У неї було троє дітей, і вона щойно втратила чоловіка на війні. Вона потребувала допомоги, але не знала, куди звернутися. Я порадила їй звернутися до “Хавер” – це благодійна організація , на яку ми всі покладаємося в селі.

‌Мені навіть не довелося багато говорити. Я знала, що “Хавер” зробить усе можливе. Вони не залишать сім’ю на морозі. Вони подбали про те, щоб у них були дрова, щоб зігрітися, теплий одяг для дітей і їжа.

‌У своїй роботі я бачу багато складних ситуацій. Іноді це хвороба, іноді горе, іноді сім’ї бідні, бо не мають роботи. Багато чого може статися, але важливо те, що ми не самотні. Разом ми можемо багато чого змінити.

Надія та сила

“Хавер” дає людям надію і силу. Сім’ї, з якими я працюю, починають розуміти, що вони не покинуті. Разом ми боремося і разом перемагаємо.

Подяка від щирого серця

У цей час я та всі сім’ї, яким ми разом допомогли, хочемо подякувати благодійній організації “Хавер”. Ми бажаємо вам успіхів і сподіваємося, що наша співпраця продовжиться, щоб ми всі могли жити під мирним небом в Україні.

З повагою, Люба Дмитрівна

Поширювати любов

Similar Posts